2015

Державний вищий навчальний заклад «Херсонське морехідне училище рибної промисловості» приєднався до пілотного проекту – електронних торгів, створеного ТОВ Е-тендер, для забезпечення процесів закупівель в корпоративному і державному секторі. Відповідне рішення про участь у пілотному проекті  у сфері державних закупівель щодо впровадження електронних закупівель бюджетних установ прийняте Міністерством освіти і науки України від 21 квітня 2015 року № 1/9-208 відповідно до листа Мінекономрозвитку від 20 березня 2015 року № 3305-04/8816-03.

Проведення закупівель через систему електронних торгів забезпечить прозору і відкриту процедуру закупівель, буде дозволяти заощаджувати і більш ефективно використовувати  державні кошти  та сприяти протидії корупційних явищ. Відповідний Наказ начальника училища від 22 травня 2015 року № 95  «Щодо забезпечення електронних торгів».

На теперішній час розробляється відповідна документація та проводиться відповідне ознайомлення членів комітету з конкурсних торгів ДВНЗ «Херсонське морехідне училище рибної промисловості» відповідальних за проведення закупівель.